pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Karolewie

PARAFIA

gallery/big-church

Dekanat Kętrzyn II             Diecezja Warmińska

gallery/fb
gallery/youtube
dla niesłyszących chrześcijan

Kolęda

Kolędnicy Misyjni to projekt Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, który jest realizowany w  wymiarze ogólnopolskim od 1993 r. W parafii Karolewo Kolędnicy Misyjni odwiedzaja jednak domy już od 27.12 1988 r i jest to pierwsza parafia w Polsce, gdzie kolędowanie misyjne organizowane jest nieprzerwanie od blisko 30 lat. W grudniu bieżącego roku będziemy przeżywali mały jubileusz.

 

W Wopławkach kolędowali: Malwina Heron,Paulina Podbielska, Natalia Lewicka, Dominika Krygier, Michał Leonowicz i Kornelia Duliszewska pod opieką Elwiry Duliszewskiej, Jolanty Heron i Anny Kalinowskiej.

 

W Cegielni, Kruszewcu i Kwidzie : Kinga i Gabriela Nałysnyk, Wiktoria Babińska, Joanna Koczergo i Maja Kasprzak pod opieką Mirosława Nałysnyk.

 

 W Karolewie kolędowali: Nikola Deptuła, Angelika Kowalska, Wojciech Kulisz, Oliwer Fiedorowicz, Jan Piskorz pod opieką Krystyna Sznaze i Izabeli Kulisz.

 

 W Parczu kolędowali: Tomasz Mendalka, Paweł Gibas, Kornelia Fenik, Magdalena Gołębiewska pod opieką Mateusza Gibas.